SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski Rokytnice v O.h. - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Navštivte Ski areál Rokytnice v O.h. a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Orlických horách nedaleko města Ústí nad Orlicí a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky. Zde si jich ale příliš neužijí, snowpark zde bohužel není. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte párek v rohlíku nebo hamburger.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 51%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.10.
Zataženo
10°C
4°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
11°C
5°C
Pátek
29.10.2021
Jasno
10°C
5°C
Sobota
30.10.2021
Polojasno
9°C
6°C