SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Plešivec - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Plešivec. Areál se nachází v Krušných horách.

V areálu najdete jeden vlek. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Úprava svahu probíhá denně. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte párek v rohlíku nebo bramboračku.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Personál je velice ochotný. Nechceme být hodní příliš, ale 96% si areál určitě zaslouží. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Štve Vás to? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

Čtěte také: Zimní středisko Plešivec Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.10.
Zataženo
10°C
4°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
11°C
5°C
Pátek
29.10.2021
Jasno
10°C
5°C
Sobota
30.10.2021
Polojasno
9°C
6°C