SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Soláň sedlo a vrchol - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Soláň sedlo a vrchol a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především 6 sedačkových lanovek. a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete gulášek či bramboráčky. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Kyčerka.

Jak tedy arál ohodnotit? Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Oceňujeme především koplexní služby. 74% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.10.
Zataženo
10°C
4°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
11°C
5°C
Pátek
29.10.2021
Jasno
10°C
5°C
Sobota
30.10.2021
Polojasno
9°C
6°C