SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Vysoká u Hav. Brodu se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Vysoká u Hav. Brodu. Areál se nachází na Vysočině a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah 1 x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte horkou čokoládu nebo bramboráčky. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Šacberk.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 54% - to je náš verdikt. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Čtěte také: Vysoká u Hav. Brodu - ideální pro snowboardisty

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.10.
Zataženo
10°C
4°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
11°C
5°C
Pátek
29.10.2021
Jasno
10°C
5°C
Sobota
30.10.2021
Polojasno
9°C
6°C