SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Kamenec - Jablonec nad Jizerou - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Kamenec - Jablonec nad Jizerou. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu nachází dvojice vleků a jedno lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte zelňačku či smažák. Návštěvníky přiváží a odváží skibus. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Kozinec - Jilemnice.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. 63% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.10.
Zataženo
10°C
4°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
11°C
5°C
Pátek
29.10.2021
Jasno
10°C
5°C
Sobota
30.10.2021
Polojasno
9°C
6°C