SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Klepáčov - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Zkuste ski areál Klepáčov! Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází čtveřice vleků a lano pro děti. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete hamburger a smažák. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Červenohorské sedlo.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Závažných nedostatků je zde hodně. Pokulhává také ochota personálu. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 69% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Mrznou Vám uši? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.10.
Zataženo
10°C
4°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
11°C
5°C
Pátek
29.10.2021
Jasno
10°C
5°C
Sobota
30.10.2021
Polojasno
9°C
6°C