SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Harrachov - Čertova hora se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Zkuste ski areál Harrachov - Čertova hora! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především trojici sedačkových lanovek. Dále se v areálu nachází jeden vlek. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. párek v rohlíku či řízečky. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. V okolí se nachází Muzeum Jizerských hor, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Areál nic zásadního nechybí. Nechceme být hodní příliš, ale 68% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.10.
Zataženo
10°C
4°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
11°C
5°C
Pátek
29.10.2021
Jasno
10°C
5°C
Sobota
30.10.2021
Polojasno
9°C
6°C