SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Alšovka Měděnec - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Alšovka Měděnec. Areál se nachází v Krušných horách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází dvojice vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Milovníci hradů nesmí přijít o pohled na zasněžený Horní hrad (Hauenštejn), který se nachází ve vzdálenosti 12km od areálu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Závažných nedostatků je zde hodně. Je vidět, že provozovatel se snaží. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 67%.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Nevíte, jakou léčbu zvolit? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.10.
Zataženo
10°C
4°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
11°C
5°C
Pátek
29.10.2021
Jasno
10°C
5°C
Sobota
30.10.2021
Polojasno
9°C
6°C