SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Karlova Studánka - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Karlova Studánka. Areál se nachází v Jeseníkách.

Ve středisku najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 540m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován denně rolbou. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. bramboračku nebo gulášek. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Pokulhává také ochota personálu. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 66%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Čtěte také: Karlova Studánka - ideální pro rodiny s dětmi

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.10.
Zataženo
10°C
4°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
11°C
5°C
Pátek
29.10.2021
Jasno
10°C
5°C
Sobota
30.10.2021
Polojasno
9°C
6°C