SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Bude zima, bude mráz

Přemýšlíte jaké oblečení koupit svým dětem na hory? Hledáte informace? Čeští výrobci sportovního oblečení se o Vás dobře postarají. V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Zapomeňte na promočené šponovky, šusťáky, pletené svetry a mokrá záda. Kvalitní a lehoučké materiály dnes mají zelenou. I dnes ovšem platí - vrstvit, vrstvit a zase vrstvit.

Bundy opatřené funkčním pásem proti sněhu jsou dnes již samozřejmostí. Bez kvalitních nepromokavých rukavic si dnešní lyžování už ani nedovedeme představit. Termo ponožky a termo spodky jsou dnes již v našich šatnících dobře zabydlené.

Svrchní sportovní oblečení nepromokne – přitom je propustné a dokonale odvádí vlhkost od těla. V oblečení budete chráněni, i když teploty klesnou hluboko pod bod mrazu. I po celodenním lyžování se budete cítit příjemně. Zapomeňte na kousání, škrábání a podrážděnou kůži u krku. Teflonový zátěr zvyšuje odolnost oblečení před promoknutím. Nebojte se trochu připlatit – investice do kvality se Vám v mrazivých (nebo naopak deštivých) lednových dnech určitě vyplatí.

Značkové oblečení je nenáročné na údržbu. Používejte tekuté prací prostředky, které jsou vhodné pro praní polopropustných tkanin. Sušení by mělo probíhat pozvolně.

A to nejdůležitější na konec - helma! Je nezbytností, a proto její výběr nepodceňte. Velmi příjemně by Vás překvapila i přiléhavost a anatomický tvar dnešních chráničů páteře. Součástí oblečení může být i záchranný lavinový systém, který Vám dokáže zajistit pocit bezpečí..

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.10.
Zataženo
10°C
4°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
11°C
5°C
Pátek
29.10.2021
Jasno
10°C
5°C
Sobota
30.10.2021
Polojasno
9°C
6°C