SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Rusava - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Rusava. Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 450m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete uzená cigára a česnečku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Určitě si prohlédněte Šachova synagoga Holešov, který se nachází pouze 9km daleko. Je opravdu krásný.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Personál je velice ochotný. 73% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.10.
Zataženo
10°C
4°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
11°C
5°C
Pátek
29.10.2021
Jasno
10°C
5°C
Sobota
30.10.2021
Polojasno
9°C
6°C