SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Štrbáň - ideální pro rodiny s dětmi

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Štrbáň a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Bílých Karpatech.

V areálu se nachází jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete smažák nebo kofolu.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Muzeum Jana Amose Komenského, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Personál je poměrně vstřícný. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 55% - to je náš verdikt.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Sere Vás to? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.10.
Zataženo
10°C
4°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
11°C
5°C
Pátek
29.10.2021
Jasno
10°C
5°C
Sobota
30.10.2021
Polojasno
9°C
6°C