SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Cotkytle

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Cotkytle. Areál se nachází v Orlických horách.

V areálu se nachází jeden vlek. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Svah je upravován dle potřeby. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší bramboráčky či kofolu.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum Zábřeh. Stojí za vidění.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Pokulhává také ochota personálu. Lepší hodnocení než 71% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.10.
Zataženo
10°C
4°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
11°C
5°C
Pátek
29.10.2021
Jasno
10°C
5°C
Sobota
30.10.2021
Polojasno
9°C
6°C