SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Klepáčov - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Zkuste ski areál Klepáčov!

Zimní středisko Cotkytle

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Cotkytle.

Zimní středisko Kladky

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Kladky!

Alšovka Měděnec - to pravé místo pro rekreaci

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Alšovka Měděnec.

Do ski areálu Harrachov - Čertova hora se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Zkuste ski areál Harrachov - Čertova hora!

Kamenec - Jablonec nad Jizerou - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Kamenec - Jablonec nad Jizerou.

Do ski areálu Vysoká u Hav. Brodu se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Vysoká u Hav. Brodu.

Zdobnice - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Zkuste středisko Zdobnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Soláň sedlo a vrchol - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Soláň sedlo a vrchol a užijte si zimní radovánky naplno!

Týdenní lyžovačka je nejlevnější ve Francii

Teplota venku klesá. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Kam ale v zimě vyrazit? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Plešivec - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Plešivec.

Ski Rokytnice v O.h. - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Navštivte Rokytnice v O.h. a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Do ski areálu Vsacký Cáb se zajet určitě vyplatí

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Vsacký Cáb a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Jak se připravit na zimní dovolenou

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Věcí, co se mohou pokazit je spousta. Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Štrbáň - ideální pro rodiny s dětmi

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Štrbáň a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Svinec se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte Svinec a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Rusava - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Rusava.

Do ski areálu Dolní Lomná se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste Dolní Lomná a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Bude zima, bude mráz

Přemýšlíte jaké oblečení koupit svým dětem na hory? Hledáte informace? Čeští výrobci sportovního oblečení se o Vás dobře postarají. V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Křemešník - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Křemešník a užijte si zimní radovánky naplno!

Třeštík – Celnica - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Třeštík – Celnica je pro vás to pravé.

Karlova Studánka - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Karlova Studánka.

Areál Vraclávek ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Vraclávek a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Nedvědice ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Nedvědice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 8.12.
Zataženo
-2°C
-3°C
Čtvrtek
9.12.2021
Sněžení
-2°C
-2°C
Pátek
10.12.2021
Polojasno
-2°C
-3°C
Sobota
11.12.2021
Sněžení
-1°C
-1°C